Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> V Obe Zlot Majowy 2011 !, Majowy obe zlot
ines
post 28.02.2011 - 01:20
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 93
Dołączył: 23.12.2006
Skąd: Jawor
Nr użytkownika: 299




Witam serdecznie!
Aby tradycji( i przyjemności) stało się zadość, to zapowiadam kolejny, niesamowity majowy Obe zlot !!!
Pomyślałam, że po rocznej przerwie w odwiedzaniu Muchowa, trzeba wrócić do miejsca w którym wszystko się zaczęło!!!!
Majowy zlot jest zarezerowany w tym roku w pałacyku w Muchowie w terminie od 30 kwietnia do 3 maja!
Więcej szczegółów podam niebawem...póki co zachęcam do planowania urlopów w tym terminie !
Jak zwykle będzie niebanalnie i wyjątkowo!!!
Pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia!
Ines
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Marcus Tibor Ferenczy
post 16.03.2011 - 09:11
Post #2

OBE Maniak 101
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 93
Dołączył: 23.08.2007
Skąd: Iława
Nr użytkownika: 1860




Wy zawsze się cieszycie... A ja od lat płaczę że nie mogę się w końcu pierwszy raz z wami spotkać ;(

Jestem OOBE-Maniakiem prawie od samego początku, o ile nie właśnie od samego początku.
Kiedyś nie pozwalały mi względy wiekowe... (no i mieszkam po drugiej stronie Polskości)potem finansowe... A dziś szkolne-Maturka hehe

Nie mniej jednak zawsze gdy się organizujecie, ogarnia mnie mieszanina smutku i radości-smutku jak już mówiłem, ale i radości... Że to wciąż trwa i będzie trwało już chyba zawsze :)

Więc pewnego roku uścisnę Wasze dłonie.

Wypijcie moje zdrowie i odwiedźcie moje astralne cielsko (no może lepiej odwrotnie huhu) ... A przynajmniej ono na pewno odwiedzi was.

Pozdrawiam i z góry życzę udanego zlotasa!

PS. Ale kurna za rok będę i CH** XD

>MTF<

Załączony plik
Dodany plik  Noble.jpg ( 18.69k ) Liczba pobrań: 78
 
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
7 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic