Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Melanż U Mnie!
Dzyeson
post 14.03.2011 - 18:21
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 198
Dołączył: 21.05.2009
Skąd: Zielonka k.Warszawy
Nr użytkownika: 7122




Siema


Robie melanż u siebie , a właściwie u mojej ciotki. Melanż odbędzie sie na łonie przyrody na wsi. Zrobimy ognisko itp . Termin: najbizsza sobota i niedziela. Miejsce:Woj. Mazowieckie 40 km od Warszawy. Jak będą chętni to napiszę szczegóły.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
aumakumma
post 16.03.2011 - 16:35
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 461
Dołączył: 02.01.2008
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3084




A ja poproszę o trasę/adres na priva.Babcia Auma.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic