|
masz dość pojękiwań trenerów LD-i np.bytofa(z całym szcunkiem ale to pożal boże się autorytet)chcesz doświadczyć naprawdę prawdziwego wejścia w LD-i/oobe?wszyscy trenerzy mają zerowe pojęcie z czym prawdziwe OBE się je,dobra z czym metoda się je?spytajcie się sugiera,nie ma go?no to ja wam to przekażę,deficyt snu ale przyjemny tak deficyt utożsamia się z konaniem jednak takie coś tylko utrudnia OOBE może coś dać ale wychodzę z założenia że trzeba mieć "coś" co wciągnie,u mnie jest to siedzenie w nocy przed komputerem i granie w gry,mam najnowszego kompa i nowe gierki śmigają na nim mi to starczy nawet na kilka przyjemnych pełnych deficytu sennego nocy(śmiem twierdzić że nie ma granic jak długo tak mógłbym ale to jest dyskusja na innym torze) tak więc bracia i siostry do dzieła,dodam że jest to ta słynna "uniwersalna technika" którą zanegował Draq
|