Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czy Moje Sm-sy Trolla, was radują?
Bodhidarma
post 16.03.2011 - 17:03
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 13
Dołączył: 16.03.2011
Nr użytkownika: 8385




po huj to wam?kurwa
ale cieszcie się oj cieszcie bo nikt jak widać nie bierzę ze mnie przykładu jako jedyny ośmielam się was sponsorować ale i to się skończy :)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
PanBuch
post 16.03.2011 - 17:46
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 73
Dołączył: 21.02.2011
Nr użytkownika: 8353




ale tez śmieszny jest :) . Jakże radośnie jest czytać twe posty o wielki Bodhidarmiu . Twa mądrość przenika po mym kablu utp tak dogłębnie niczym spływające każdego ranka gówno w mym klozecie :D
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic