Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 122
Dołączył: 12.12.2007
Skąd: Iława - Mazury
Nr użytkownika: 2859
pomoc sobie kosztem pomocy zmarlym?
ciekawe jak wiele jest w tym intencji pomocy, a intencji otworzenia sobie latwiejszej drogi do wyjsia. I......a po co w ogole zoltym pomagac? przeciez oni nie maja duszy... a tyle dzieci glodnych z Afryki by sie najadlo waszym zaangazowaniem....