Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> List Do Wszystkich Obemaniaków
robercik101
post 20.03.2011 - 22:16
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 97
Dołączył: 13.12.2010
Skąd: Jasło
Nr użytkownika: 8249




Hej wszystkim
Muszę niestety (albo stety) z tym skończyć (siła wyższa) :(
Jednak może kiedyś powrócę na to forum i napiszę jakiś post (ale raczej na innym koncie bo przesłałem przy rodzicach list do PurpleCata aby usunął mi konto).
Byliście dla mnie wszyscy przyjaciółmi niezależnie od tego czy mnie chwaliliście czy ochrzanialiście ;)
Niech żyją Robert Monroe Darek Sugier OBEkonstytucja i inni OBEmaniacy
Mam nadzieje że uda wam się wreszcie wygrać batalie o wolność
Pozdrowienia dla wszystkich OBEmaniaków
robercik101
PS
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
robercik101
post 20.03.2011 - 22:29
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 97
Dołączył: 13.12.2010
Skąd: Jasło
Nr użytkownika: 8249




Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech, i pamiętaj, jaki spokój można znaleźć w ciszy.

O ile to możliwe, bez wyrzekania się siebie bądź na dobrej stopie ze wszystkimi.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoja opowieść.
Unikaj głośnych i napastliwych - są udręką ducha.
Porównując się z innymi możesz stać się próżny i zgorzkniały, bowiem zawsze znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Niech twoje osiągnięcia zarówno jak plany będą dla Ciebie źródłem radości.
Wykonaj swą pracę z sercem - jakakolwiek byłaby skromna, ją jedynie posiadasz w zmiennych kolejach losu.
Bądź ostrożny w interesach, na świecie bowiem pełno oszustwa. Niech Ci to jednak nie zasłoni prawdziwej cnoty; wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie pełne jest heroizmu.

Bądź sobą, zwłaszcza nie udawaj uczucia.
Ani też nie podchodź cynicznie do miłości, albowiem wobec oschłości i rozczarowań ona jest wieczna jak trawa. Przyjmij spokojnie co Ci lata doradzają z wdziękiem wyrzekając się spraw młodości.

Rozwijaj siłę ducha, aby mogła cię osłonić w nagłym nieszczęściu.
Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności.
Obok zdrowej dyscypliny bądź dla siebie łagodny.
Jesteś dzieckiem wszechświata nie mniej niż drzewa i gwiazdy, masz prawo być tutaj.
I czy to jest dla ciebie jasne, czy nie - wszechświat bez wątpienia jest na dobrej drodze.

Tak więc żyj w zgodzie z Bogiem, czymkolwiek On ci się wydaje, czymkolwiek się trudzisz i jakiekolwiek są twoje pragnienia, w zgiełkliwym pomieszaniu życia zachowaj spokój ze swą duszą.
Przy całej swej złudności, znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat.
Bądź uważny. Dąż do szczęścia.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic