Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 97
Dołączył: 13.12.2010
Skąd: Jasło
Nr użytkownika: 8249
Hej wszystkim Muszę niestety (albo stety) z tym skończyć (siła wyższa) :( Jednak może kiedyś powrócę na to forum i napiszę jakiś post (ale raczej na innym koncie bo przesłałem przy rodzicach list do PurpleCata aby usunął mi konto). Byliście dla mnie wszyscy przyjaciółmi niezależnie od tego czy mnie chwaliliście czy ochrzanialiście ;) Niech żyją Robert Monroe Darek Sugier OBEkonstytucja i inni OBEmaniacy Mam nadzieje że uda wam się wreszcie wygrać batalie o wolność Pozdrowienia dla wszystkich OBEmaniaków robercik101 PS
Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921
ogolnie zawsze mnie wkurzaly takie posty, bo odchodzi sie dla siebie czy pod publike?
mimo wszystko powodzenia. To temu, ze jeszcze mam cos z dobroci w glowie. Z drugiej strony krzyz ci na droge :awe: niech ci para lotnictwo do konca sluzyc bedzie :awe: