Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> List Do Wszystkich Obemaniaków
robercik101
post 20.03.2011 - 22:16
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 97
Dołączył: 13.12.2010
Skąd: Jasło
Nr użytkownika: 8249




Hej wszystkim
Muszę niestety (albo stety) z tym skończyć (siła wyższa) :(
Jednak może kiedyś powrócę na to forum i napiszę jakiś post (ale raczej na innym koncie bo przesłałem przy rodzicach list do PurpleCata aby usunął mi konto).
Byliście dla mnie wszyscy przyjaciółmi niezależnie od tego czy mnie chwaliliście czy ochrzanialiście ;)
Niech żyją Robert Monroe Darek Sugier OBEkonstytucja i inni OBEmaniacy
Mam nadzieje że uda wam się wreszcie wygrać batalie o wolność
Pozdrowienia dla wszystkich OBEmaniaków
robercik101
PS
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Mano
post 20.03.2011 - 23:14
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 573
Dołączył: 19.12.2007
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 2921




ogolnie zawsze mnie wkurzaly takie posty, bo odchodzi sie dla siebie czy pod publike?

mimo wszystko powodzenia. To temu, ze jeszcze mam cos z dobroci w glowie. Z drugiej strony krzyz ci na droge :awe:
niech ci para lotnictwo do konca sluzyc bedzie :awe:
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic