Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> List Do Wszystkich Obemaniaków
robercik101
post 20.03.2011 - 22:16
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 97
Dołączył: 13.12.2010
Skąd: Jasło
Nr użytkownika: 8249




Hej wszystkim
Muszę niestety (albo stety) z tym skończyć (siła wyższa) :(
Jednak może kiedyś powrócę na to forum i napiszę jakiś post (ale raczej na innym koncie bo przesłałem przy rodzicach list do PurpleCata aby usunął mi konto).
Byliście dla mnie wszyscy przyjaciółmi niezależnie od tego czy mnie chwaliliście czy ochrzanialiście ;)
Niech żyją Robert Monroe Darek Sugier OBEkonstytucja i inni OBEmaniacy
Mam nadzieje że uda wam się wreszcie wygrać batalie o wolność
Pozdrowienia dla wszystkich OBEmaniaków
robercik101
PS
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Drag0n
post 21.03.2011 - 11:46
Post #2

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




Żegnaj
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic