Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 97
Dołączył: 13.12.2010
Skąd: Jasło
Nr użytkownika: 8249
Przykro mi to mówić ale serwer oobe.pl jest źle zabezpieczony. Wiem to ponieważ skanowałem go skanerem nessus W trosce o dobre serwera proszę o jego zabezpieczenie Tu można ściągnąć raporty ze skanów stron www,serwerów itd (wasz jest w dziale Raporty Nessusa) Jeśli chciałby ktoś to mogę zrobić mu bezpłatnego scana :)