Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Oobe Mapa, doesn't work
Shizmo
post 27.03.2011 - 10:53
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 105
Dołączył: 17.05.2010
Skąd: Lębork
Nr użytkownika: 7950




http://www.oobe.pl/oobe_mapa.html

Co się z nią stało? Jeszcze rok temu było OK. Da się ją "reaktywować" ?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Zielarz Gajowy
post 06.04.2011 - 19:15
Post #2

Dupa Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 15165
Dołączył: 09.03.2010
Skąd: Las
Nr użytkownika: 7816




Czy na tej mapie będą ludzie z ukrytej opcji niemieckiej?
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Shizmo   Oobe Mapa   27.03.2011 - 10:53
- - Mefik   CYTAT(Shizmo @ 27.03.2011 - 10:53) h...   27.03.2011 - 11:16
- - Shizmo   Ten temat jest raczej prośbą o przywrócenie ma...   27.03.2011 - 11:22
- - Mefik   Pytałeś co się z nią stało i czy da się napr...   27.03.2011 - 11:27
- - pablo264   A ja mam takie pytanie a mianowicie na czym ta map...   27.03.2011 - 19:42
- - Mano   kazdy na niej klikal swoje miejsce zamieszkania cz...   27.03.2011 - 20:24
- - pablo264   a to dobre :P przydało by się :P   27.03.2011 - 22:33
- - Kamilloobe   Przydałoby się coś takiego.Szkoda że nie dzia�...   03.04.2011 - 12:19
- - Cormacson   Ano zgadzam sie z reszta, mapa powinna być przy...   03.04.2011 - 19:07
- - masa   Do dupy z taka mapa...   03.04.2011 - 19:10
- - Spawacz   jestem za naprawą :D   03.04.2011 - 19:44
- - andrzej93   też jestem za naprawą   03.04.2011 - 20:04
- - Bilu   Ja też jestem za naprawą, tylko ktoś kto się n...   03.04.2011 - 20:52
- - Amras84   Chyba prościej i szybciej będzie zamknąć ten t...   03.04.2011 - 20:59
- - masa   Szczerze się przyzna ile razy ktoś na to wszedł...   03.04.2011 - 21:02
- - aumakumma   A czy nie jesteśmy winni sobie sami? Popatrzcie n...   04.04.2011 - 00:40
- - Rachab   no wiecie ja tam za mapką jestem:) można było z...   06.04.2011 - 11:48
- - Shizmo   Administracja forum chyba się tym nie zajmie (bra...   06.04.2011 - 13:17
- - lordini   Mówisz o tym, że na tym forum da się jakoś prz...   06.04.2011 - 21:06
3 Stron V   1 2 3 >


Go to the top of the page
Start new topic