Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Propozycje Na Strone I Forum, Wszelkie uwagi i propozycje do wygladu, dzialania itp
Kratharin
post 03.09.2006 - 16:24
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 25.08.2006
Nr użytkownika: 36




Witam.
Nie podoba mi sie calkowicie uklad i szata graficzna strony. Jest ubogo i zlekka ciezko nawigowac.

Pomysl z notatkami podroznikow rewelacyjny.

Ogolnie warto podzielic strone na dzialy: Notatki, kurs, forum, teoria, pomoc, Spostrzezenia - w nim byly wszelkie spostrzezenia z podroz istotne dla teorii.

Menu po lewej :]
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Songo
post 03.09.2006 - 20:50
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 55
Dołączył: 29.08.2006
Nr użytkownika: 47




CYTAT(Kratharin @ 03.09.2006 - 17:24) *
Witam.
Nie podoba mi sie calkowicie uklad i szata graficzna strony. Jest ubogo i zlekka ciezko nawigowac.

Pomysl z notatkami podroznikow rewelacyjny.

Ogolnie warto podzielic strone na dzialy: Notatki, kurs, forum, teoria, pomoc, Spostrzezenia - w nim byly wszelkie spostrzezenia z podroz istotne dla teorii.

Menu po lewej :]


CO do grafiki to jak dla mnie może być. Ważne by było przejżyście tak jak mówił to poprzednik. Popieram za to wprowadzenie większej ilości działów. Menu lewo stronne. 3x porady, które teraz są na górze wrzucić do jednego działu z PORADAMI. Dział z poradami porozbijałbym na części pierwsze: Metody Relaksacji; Stany autohipnotyczne, Pisk - jak z niego kożystać ; Ćwiczenia umysłu przydatne do praktykowania OOBE itp itd... Pomyśleć jakie działy mogą się jeszcze przydać i wrzucić skrypt na wyszukiwarke by łatwiej można było znaleść odpowiednie tematy dla osób nowych na stronie. Jesli już mowa o zmianach to moje pomysły na uatrakcyjnienie strony, bo narazie marnie tutaj z informacjami. Wiele jest na forum, ale komu się bedzie chciało przeczesywać forum gdy bedzie bardzo dużo postów ... ?

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Kratharin   Propozycje Na Strone I Forum   03.09.2006 - 16:24
- - Noble   Jak dla mnie to wszystko by moglo byc... najwaznie...   03.09.2006 - 17:04
- - pieczywo   Jedno jest pewne: trzeba zrobic logo :)   03.09.2006 - 20:17
- - emjotes   jestem grafikiem i moge sie podiac tego zadania. ...   03.09.2006 - 20:30
|- - Noble   CYTAT(emjotes @ 03.09.2006 - 21:30) ...   03.09.2006 - 22:04
- - tolcha   witam rowniez chcialbym sprobowac zaproponowac jak...   04.09.2006 - 07:36
- - Karakan   Jak dla mnie strona nie jest zła. Co do tego, że...   04.09.2006 - 09:49
- - Noble   Fajnie jesli bedzie z czego wybierac, moim zdaniem...   04.09.2006 - 10:37
- - Lukasz   Ja proponuje takie zmiany: 1. Niech bedzie widocz...   17.09.2006 - 08:37
- - Militar   wypas w koncu trafiłem na poważne forum o tematy...   17.09.2006 - 16:40
- - Noble   CYTAT(Militar @ 17.09.2006 - 17:40) ...   17.09.2006 - 16:50
- - Militar   a może by tak zrobić dział 'łańcuszek szc...   17.09.2006 - 17:04
- - Karakan   To z tą nauką raczej nie przejdzie. Jak już pis...   17.09.2006 - 18:19
- - effree   myśle ze propozycja Łukasza ta z tym zeby była ...   05.10.2006 - 22:43
- - silverek84   Również mi podoba się pomysł Łukasza z tym ab...   06.10.2006 - 10:56
- - Lukasz   Witam, Mam kolejna propozycje (mimo ze wczesniejs...   22.10.2006 - 13:02
- - ICE   co do dzialu informacyjnego to popieram jak najbar...   22.10.2006 - 14:20
- - Karakan   Ja także popieram stworzenie działu informacyjne...   22.10.2006 - 14:43
- - Lukasz   Zauważyłem że forum ostatnio "przymiera...   25.11.2006 - 22:50
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic