Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Proszę O Pomoc W Walce Z Rakiem, rak mózgu
szaber
post 06.05.2011 - 21:39
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 22
Dołączył: 11.12.2010
Nr użytkownika: 8246




Zwracam sie do was z prośbą o przesłanie mojej mamie energii do walki z rakiem mózgu.
Dowiedziałem się o tym dziś przez telefon. Moja mam zachorowała na raka mózgu zostało jej prawdopodobnie parę miesięcy życia.
Sam wchodzę w oobe ale jestem zbyt mało doświadczony abym sam coś zdziała choć tez będę próbował.
Moja mam na na imię Janina Rejmer mieszkamy w Białogardzie.

Proszę o każdą cząstkę pozytywnej energii jaka mogli byście do niej wysłać.
W tej chwili przydała by się solidna dawka z pozytywną energia z intencją uzdrowienia.

Dziękuje wszystkim co zechcą pomóc
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Inkluzo
post 13.05.2011 - 22:20
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 56
Dołączył: 21.11.2008
Skąd: Bytom
Nr użytkownika: 6305




Szaber, baaardzo ważne jest pozytywne myślenie i nastawienie. To naprawde może zdziałać cuda, uwierz mi

Wiem to z doświadczenia siostry (u której także wykryli raka mógu), a nawet swojego, także uśmiech od ucha do ucha, mimo wszystko!

Oczywiście leczenie też jest ważne, ale najważniejsze jest pozytywne nastawienie, nawet lekarze Ci to powiedzą. Tak naprawdę świadomość człowieka może chyba wszystko. Z całych sił trzymam kciuki za Twoją mamę, jeśli możesz to bądź przy niej i dodawaj jej sił. Pozdrawiam ;)
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- szaber   Proszę O Pomoc W Walce Z Rakiem   06.05.2011 - 21:39
- - dreamer_the_one   wklej tutaj zdjęcie, myślę że będzie przydatn...   06.05.2011 - 21:49
- - szaber   RE: Proszę O Pomoc W Walce Z Rakiem   06.05.2011 - 22:32
- - thias   Również postaram się w miarę swoich możliwoś...   06.05.2011 - 23:53
- - Astral%Dreamer   dziś zamierzałem medytować, więc bardzo chętn...   07.05.2011 - 08:25
- - szaber   jeszcze raz dziękuje za wszelką pomoc   07.05.2011 - 14:58
- - Bikrug   I ja również przesyłam pozytywna energie.   08.05.2011 - 18:00
- - aumakumma   Przesyłam wiązkę pozytywnej energii!   09.05.2011 - 10:53
- - BelHeI   Wiązka pozytywnej energii... Może by tak ktoś ...   11.05.2011 - 23:17
- - Dzyeson   to skocz a nie się mądrzysz   11.05.2011 - 23:24
- - BelHeI   Nie chodzi mi o to, że się wymądrzam... ale o t...   12.05.2011 - 19:00
- - Bilu   Taa, to niech od razu wszystkich wyleczą (-_-...   12.05.2011 - 19:08
- - Shizmo   CYTAT(BelHeI @ 12.05.2011 - 20:00) N...   12.05.2011 - 20:45
- - twistoid   dajcie spokój, sprawa poważna, niech każdy da c...   12.05.2011 - 20:57
- - BelHeI   @Shizmo: wybacz, pomyliłem nicki. Chodziło mi oc...   12.05.2011 - 21:05
- - Bilu   Shizmo, charytatywnie nie znaczy za darmo, za darm...   13.05.2011 - 07:39
- - Shizmo   CYTAT(Bilu @ 13.05.2011 - 08:39) Shi...   13.05.2011 - 13:12
- - szaber   Sam od dłuższego czasu nie mogę wejść w oobe....   15.05.2011 - 04:18
- - patryk71   Każdy z nas chyba doświadczył takich przykrych ...   15.05.2011 - 19:32


Go to the top of the page
Start new topic