Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Sposób Dostrajania W Ld - Lustro, jak w temacie
chemiq12
post 01.06.2011 - 22:47
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 67
Dołączył: 04.02.2009
Nr użytkownika: 6841




Witam , długo mnie nie było a raczej długo nie pisałem bo forum przeglądam w miare systematycznie. Chciałem podzielić się moją techniką dostrajania się w świadomym śnie. Dzisiaj doświadczyłem tak długiego i ciekawego Ld-ka że zmotywował mnie do napisania tego tematu.

Do rzeczy. Może wyda się to banalne, ale nie słyszalem zeby ktos już coś takiego proponował. Ostatnimi czasy kiedy mam świadomy sen ( spontanicznie zdarza mi się 3-4 razy w miesiącu , czasem częściej czasem rzadziej) dostrajam się bardziej przy pomocy lustra. Nie sprawia mi problemu stworzenie we śnie lustra , staje przed nim i dokładnie przyglądam się reszcie ciała. Normalnie jak jest sen, to nie jestem w stanie widziec siebie jako calości , czasem dlonie czy buty ale calosci nie. Przeważnie jest tak jak w grach typu CS czy Callofduty gdzie widzimy oczami postaci. Natomiast w lustrze jestem w stanie zobaczyc cale swoje ciało i dostrajam się do każdego jego elementu oprócz twarzy, robilem juz tą metodę 3 razy i ani razu nie widziałem twarzy- chociaz specjalnie tez nie probowalem jej chyba zobaczyc.

Ale teraz dlaczego ta metoda jest dla mnie skuteczna już mówię. Stoje przed tym lustrem , dostrajam sie ogladajac, dotykajac swoje cialo , nastepnie blyskawicznie tworze sobie zaplanowany przez siebie scenariusz, czasem cos spontanicznie sie tworzy, zreszta kto ma swiadome sny ten wie o co chodzi. Robie "jeden scenariusz" i wracam do lustra, po prostu mysle o powrocie do lustra , powtarzam schemat i znowu.

Wiem że we śnie ciężko jest powiedzieć co ile trwa dlatego bardziej obiektywne bedzie że dziś udało mi się zrobić w ten sposób 3 "scenariusze" ( nie mam lepszej nazwy ;p )

Brzmi to troche dziwnie może ale u mnie działa, spróbujcie tego u siebie i dajcie znać jakie macie odczucia. Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Spawacz
post 02.06.2011 - 17:43
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 78
Dołączył: 15.03.2011
Nr użytkownika: 8383




Słyszałem, że lustro pomaga, ale nigdy bie próbowałem. Zobaczymy czy wypali ;)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic