Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Świeca I Podróż Przez Trzecie Oko:), szybkie i łatwe oobe
makyo
post 14.06.2011 - 13:09
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 506
Dołączył: 22.01.2011
Nr użytkownika: 8310




techniki jeszcze nie sprawdziłem, ale wieczorem na to zrobię:)

mam nadzieję, że nie dubluje tematu.
http://www.youtube.com/watch?v=9IhZAHV_xl0

w skrócie technika wygląda tak:
-wpatrujemy się w płomień świecy
-zamykamy oczy i obserwujemy czerwona plamkę (pozostałą po świetle)
-ruszamy w stronę plamki i rozpoczyna się jazda:)

było by fajnie, gdyby ktoś jeszcze spróbował tej techniki.

czy potrzebne jest tłumaczenie tego filmiku?


to tyle o samym oobe, ale mam kilka pytań.

czy były na forum poruszane takie tematy, jak: ORMUS, magnetyczna woda i protokół dr Beck'a?
jeśli nie to myślę, że warto o tym wspomnieć w kontekście zdrowi, energii, rozwoju kundalini itd. :)



Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Noble
post 14.06.2011 - 18:33
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 546
Dołączył: 13.08.2006
Skąd: astral
Nr użytkownika: 3




Próbowałem... na mnie nie działa.

Ogólnie dero postrzega wyższe ja i inne dymensje astrala gdy zamknie fizyczne oczy... nie wspominając o jego magicznym wandsie ;)

Popróbować warto dla ćwiczenia koncentracji ale ogólnie z tej świecy obe nie będzie ;)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic