Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> "hu" "hu" Ha! :), dźwięk "hu" i świadomość po drugiej stronie
makyo
post 08.07.2011 - 12:40
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 506
Dołączył: 22.01.2011
Nr użytkownika: 8310




Miałem dzisiaj rozmazane ld (a może obe :P ). nie ważne co to było, ważne, że było niewyraźne.
Przypomniałem sobie o dźwięku "HU" i natychmiast zawitała mi w głowie myśl " świadomość ":)

O dźwięku dowiedziałem się jakiś czas temu. Niektórzy twierdzą, że to imię Boga. Jakaś sekta (eckankar) używa tego do wychodzenia i do ld.

Kilka razy sobie tak mantrowałem za dnia, a w nocy sobie o tym przypomniałem we śnie i śpiewając do we śnie miałem niesamowicie świadomą i wyraźną jazdę :)

http://www.youtube.com/watch?v=LFfG1Ry8ohk

Przyznam się, że przed snem prosiłem też przyjaciół z drugiej strony o pomoc:)

zbadajcie temat, myślę, że warto:)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Gray
post 08.07.2011 - 18:49
Post #2


Guests








To nie chodzi o to, że ktoś tego nie rozumie, czy nie pojął wibracji. Skłaniałbym się ku temu, że temat zakrawa o zwykły spam, a takowy umieszcza się w notatnikach.
Jednak rozumiem, że podekscytowało Cię to i życzę Ci jak najlepiej, oraz więcej wspaniałych doświadczeń.
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic