Miałem dzisiaj rozmazane ld (a może obe :P ). nie ważne co to było, ważne, że było niewyraźne.
Przypomniałem sobie o dźwięku "HU" i natychmiast zawitała mi w głowie myśl " świadomość ":)
O dźwięku dowiedziałem się jakiś czas temu. Niektórzy twierdzą, że to imię Boga. Jakaś sekta (eckankar) używa tego do wychodzenia i do ld.
Kilka razy sobie tak mantrowałem za dnia, a w nocy sobie o tym przypomniałem we śnie i śpiewając do we śnie miałem niesamowicie świadomą i wyraźną jazdę :)
http://www.youtube.com/watch?v=LFfG1Ry8ohkPrzyznam się, że przed snem prosiłem też przyjaciół z drugiej strony o pomoc:)
zbadajcie temat, myślę, że warto:)