Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> "hu" "hu" Ha! :), dźwięk "hu" i świadomość po drugiej stronie
makyo
post 08.07.2011 - 12:40
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 506
Dołączył: 22.01.2011
Nr użytkownika: 8310




Miałem dzisiaj rozmazane ld (a może obe :P ). nie ważne co to było, ważne, że było niewyraźne.
Przypomniałem sobie o dźwięku "HU" i natychmiast zawitała mi w głowie myśl " świadomość ":)

O dźwięku dowiedziałem się jakiś czas temu. Niektórzy twierdzą, że to imię Boga. Jakaś sekta (eckankar) używa tego do wychodzenia i do ld.

Kilka razy sobie tak mantrowałem za dnia, a w nocy sobie o tym przypomniałem we śnie i śpiewając do we śnie miałem niesamowicie świadomą i wyraźną jazdę :)

http://www.youtube.com/watch?v=LFfG1Ry8ohk

Przyznam się, że przed snem prosiłem też przyjaciół z drugiej strony o pomoc:)

zbadajcie temat, myślę, że warto:)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
FerdekKiepski
post 11.07.2011 - 22:04
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 107
Dołączył: 28.10.2009
Skąd: debica
Nr użytkownika: 7456




Nie odróżniasz sugestii od zwyczajnego odruchu fizycznego jakim jest śmiech.
Podałeś przykład godny poziomu inteligencji musztardy. Same głupie słowa przed snem "TEJ NOCY WYJDĘ Z CIAŁA" pomagają czasem w wyjściu. Ludzie bardziej przyswajają informacje oddziaływujące na ich mózg niż na ciało(dziwne żeby było na odwrót). Aha auto sugestia zadziała tylko wtedy gdy ty będziesz miał bardzo małą stycznośc z daną rzeczą np.LD z czymś czego wcześniej nie znałeś, a bardzo cię zaciekawia i intryguje do tego musisz jeszcze w to uwierzyć bo to jest 99% sukcesu, a reszta to formalność.

Nie martw się tą musztardą ludzie ją lnaprawdę ubią tylko czasem jest za ostra :)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic