Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> "hu" "hu" Ha! :), dźwięk "hu" i świadomość po drugiej stronie
makyo
post 08.07.2011 - 12:40
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 506
Dołączył: 22.01.2011
Nr użytkownika: 8310




Miałem dzisiaj rozmazane ld (a może obe :P ). nie ważne co to było, ważne, że było niewyraźne.
Przypomniałem sobie o dźwięku "HU" i natychmiast zawitała mi w głowie myśl " świadomość ":)

O dźwięku dowiedziałem się jakiś czas temu. Niektórzy twierdzą, że to imię Boga. Jakaś sekta (eckankar) używa tego do wychodzenia i do ld.

Kilka razy sobie tak mantrowałem za dnia, a w nocy sobie o tym przypomniałem we śnie i śpiewając do we śnie miałem niesamowicie świadomą i wyraźną jazdę :)

http://www.youtube.com/watch?v=LFfG1Ry8ohk

Przyznam się, że przed snem prosiłem też przyjaciół z drugiej strony o pomoc:)

zbadajcie temat, myślę, że warto:)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
makyo
post 16.07.2011 - 11:14
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 506
Dołączył: 22.01.2011
Nr użytkownika: 8310




czyli mam rozumieć, że dźwięki takie jak "om", "tuning" z nagrań Monroo'a, dźwięki mis tybetańskich i taoistyczne dźwięki lecznicze, albo "diabolus in musica" czyli tryton to też tylko sugestia? :)

Dźwięk = wibracja!

Jeśli wibracja nie jest potrzebna w oobe, to nawet lepiej:D będę miał łatwiej...

Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic