Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Konto
Drag0n
post 08.09.2011 - 16:20
Post #1

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




Niech ADMIN usunie mi konto z tego forum, nie chce już mieć nic wspólnego z OOBE a tym bardziej z tym forum, nie chce dezaktywacji lecz usunięcia konta, posty mogą zostać, Darek Sugier i pare innych osób zostali usunięci a więc i ja chce, bardzo o to proszę, dziękuję.


Proszę nie pisać w tym temacie, niech wypowie się jedynie mod/admin.

ŻEGNAM
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
klucznik
post 08.09.2011 - 19:25
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 383
Dołączył: 08.04.2011
Nr użytkownika: 8401




CYTAT(Drag0n @ 08.09.2011 - 20:10) *
Pisałaś, że po 48 godzinach konto zostanie usunięte a minęło więcej...


Musisz wiedzieć że Tu inaczej płynie czas, niż w realu i stąd te opóznienia ;)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic