Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Dlaczego Ja? Odcinek 101
Sensei Noni
post 03.10.2011 - 18:13
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 308
Dołączył: 09.06.2011
Nr użytkownika: 8457




Dlaczego mój post w sprawie kursu został usunięty? Przez kogo i ewentualnie w którym miejscu naruszył zasady tego portalu?

Chodzi o sam fakt że nie do końca był darmowy czy że ktoś inny w ogóle niż ekipa tego forum czyli Noble i jego koledzy prowadzi kurs konkrecyjny do tych które można tutaj znaleźć?

Komu zależy na tym by nie dzielić się Moim doświadczeniem w sprawie świadomego śnienia?

Ostatecznie nie poinformowanie Mnie o przyczynie usunięcia ani PW ani warn jak dla Mnie chamstwo.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Sensei Noni
post 04.10.2011 - 12:53
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 308
Dołączył: 09.06.2011
Nr użytkownika: 8457




Macie rację :) no cóż skontaktuje się11 listopada z administracją forum czy mogę umieścić tutaj pdf na pierwsze 30 dni treningu

kurs zmienił status na darmowy jeśli ktoś chce docenić to poprzez wpłatę po jego zakończeniu będzie taka możliwość.

Fakt mój błąd z tym nie pytaniem się odpowiedzialnych osób. Więc koniec odcinku kolejna sprawa rozwiązana :)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic