Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Logo Oobe.pl, zapytanie
Bmetbg
post 04.03.2009 - 20:10
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 29
Dołączył: 13.02.2008
Skąd: SERB
Nr użytkownika: 3538




Jak i w temacie tak i w tej części rzecz dotyczyć bedzie loga tej strony... Chciałbym sobie wrzucić logo tej strony na koszulke. Oczywiście nie zrobie tego bez zgody własciwych tu osób. Do kogo mam się zwrócić? Czy jest to możliwe (tak w ogóle).
P.S
Wiem ze temat koszulek, takich czy innych był podejmowany ( ok 2007 r.), ale dotyczył innej kwestii.

Czekam na informacje. Z góry dziekuję
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Bmetbg
post 06.03.2009 - 22:01
Post #2

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 29
Dołączył: 13.02.2008
Skąd: SERB
Nr użytkownika: 3538




Dziękuje bardzo . Już niedługo stane sie posiadaczem koszuleczki z logo strony oraz jej adresm (w ramach promocji) Dodam jeszcze że jako technik handlu i juz za kilka miesięcy socjolog warto by było zastanowić sie nad promocją we własnym zakresie... jest naprawde wielu ludzi którzy chętnie wskoczyli by w koszuleczki tego typu, nie musząc zajmować sie projektami prasowaniami czy sitodrukami...poprostu zamawiali by ze strony. Od roku pracuje w firmie reklamowej i powiem ze to niezła kasa jest...POZDRAWIAM i dziekuje
Profile CardPM
+Quote Post
puppy
post 08.02.2012 - 16:40
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 290
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Jasło
Nr użytkownika: 8456




CYTAT(Bmetbg @ 06.03.2009 - 22:01) *
Dziękuje bardzo . Już niedługo stane sie posiadaczem koszuleczki z logo strony oraz jej adresm (w ramach promocji) Dodam jeszcze że jako technik handlu i juz za kilka miesięcy socjolog warto by było zastanowić sie nad promocją we własnym zakresie... jest naprawde wielu ludzi którzy chętnie wskoczyli by w koszuleczki tego typu, nie musząc zajmować sie projektami prasowaniami czy sitodrukami...poprostu zamawiali by ze strony. Od roku pracuje w firmie reklamowej i powiem ze to niezła kasa jest...POZDRAWIAM i dziekuje

Daj fotkę i szczegółowy cennik ile by taka koszulka kosztowała to inni sobie kupią :P
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic