|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
heksakosjoiheksekontaheksa Prymitywna Obe-mapa 12.02.2012 - 11:00 twistoid Ta mapka jest lepsza niż ta poprzednia hehe. Napi... 12.02.2012 - 14:45 heksakosjoiheksekontaheksa pełną skrzynka ma :( 12.02.2012 - 15:12 Dagon Pomysł bardzo dobry, zastanawia mnie jedynie to d... 12.02.2012 - 18:07 heksakosjoiheksekontaheksa kurcze nadal system nie jest perfekcyjny
wszystki... 12.02.2012 - 18:36 heksakosjoiheksekontaheksa wszyscy tak narzekali na brak mapy ,a teraz co ? 13.02.2012 - 06:54 heksakosjoiheksekontaheksa nie znam się na serwerach. jak chcesz mapke rozwi... 13.02.2012 - 13:27 Dagon Nie jestem informatykiem :P Ale ktoś musiał tą ... 13.02.2012 - 13:42 heksakosjoiheksekontaheksa ehh czy chodzi ci o tą [moja/goglową] mapke
czy... 13.02.2012 - 13:46 Dagon O twoją ;> 13.02.2012 - 13:47 heksakosjoiheksekontaheksa heh to jest wykonalne :D 13.02.2012 - 13:53 KMA Fajny pomysł, tylko nie widzę powodu, żeby to u... 13.02.2012 - 17:15 heksakosjoiheksekontaheksa już rozwiązuje problem... w toku... wiec będzie... 13.02.2012 - 17:40 dykciarz Super pomysł.
Ja się dopisuję. Pozdrawiam ... 14.02.2012 - 09:02 heksakosjoiheksekontaheksa nawet jeśli się dopisałeś to trzeba podać gdz... 14.02.2012 - 09:12 puppy Po co jak jest mod mapy do IP.Board i to dobry :]
... 14.02.2012 - 16:17 heksakosjoiheksekontaheksa w sumie racja puppy.
sam napisałeś że tylko adm... 14.02.2012 - 18:07 puppy CYTAT(heksakosjoiheksekontaheksa @ 14.02.2012... 14.02.2012 - 19:34
| |||||||||||||||||||||||