Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Prymitywna Obe-mapa, w wersji zdięciowaej
oobe mapa
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 8
Goście nie mogą głosować 
heksakosjoiheksekontaheksa
post 12.02.2012 - 11:00
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 457
Dołączył: 30.08.2011
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 8565




wiec zamiast narzekać na brak mapki postanowiłem sam rozwiązać problem .
nie jestem zaawansowany techniczne wiec tylko tyle osiągnąłem

jak większość się zgodzi:D

krótki opis jak to działa

człowiek AA wysyła wiadomość z lokalizacja na [email protected] i czeka aż człowiek BB zaktualizuje mapke [aktualizacja by się odbywała co3/7 dni(chociaż teraz mam więcej chęci wiec będzie szybciej aktualizowana)]

a jak człowiek AA będzie chciał usunąć siebie z mapki to system jest podobny , AA pisze do BB i BB go usuwa

mam nadzieje że pomysł się spodoba:D

ps. jak znacie jakieś zloty niż majowy to proszę wysłać na Gmaila to dopisze do listy
pozdrawiam cieplutko
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Dagon
post 13.02.2012 - 13:47
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 731
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Kraśnik
Nr użytkownika: 2302




O twoją ;>
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- heksakosjoiheksekontaheksa   Prymitywna Obe-mapa   12.02.2012 - 11:00
- - twistoid   Ta mapka jest lepsza niż ta poprzednia hehe. Napi...   12.02.2012 - 14:45
- - heksakosjoiheksekontaheksa   pełną skrzynka ma :(   12.02.2012 - 15:12
- - Dagon   Pomysł bardzo dobry, zastanawia mnie jedynie to d...   12.02.2012 - 18:07
- - heksakosjoiheksekontaheksa   kurcze nadal system nie jest perfekcyjny wszystki...   12.02.2012 - 18:36
- - heksakosjoiheksekontaheksa   wszyscy tak narzekali na brak mapy ,a teraz co ?   13.02.2012 - 06:54
- - Dagon   Bo łatwiej było wpisać się tu na stronce ;...   13.02.2012 - 13:09
- - heksakosjoiheksekontaheksa   nie znam się na serwerach. jak chcesz mapke rozwi...   13.02.2012 - 13:27
- - Dagon   Nie jestem informatykiem :P Ale ktoś musiał tą ...   13.02.2012 - 13:42
- - heksakosjoiheksekontaheksa   ehh czy chodzi ci o tą [moja/goglową] mapke czy...   13.02.2012 - 13:46
- - Dagon   O twoją ;>   13.02.2012 - 13:47
- - heksakosjoiheksekontaheksa   heh to jest wykonalne :D   13.02.2012 - 13:53
- - KMA   Fajny pomysł, tylko nie widzę powodu, żeby to u...   13.02.2012 - 17:15
- - heksakosjoiheksekontaheksa   już rozwiązuje problem... w toku... wiec będzie...   13.02.2012 - 17:40
- - dykciarz   Super pomysł. Ja się dopisuję. Pozdrawiam ...   14.02.2012 - 09:02
- - heksakosjoiheksekontaheksa   nawet jeśli się dopisałeś to trzeba podać gdz...   14.02.2012 - 09:12
- - puppy   Po co jak jest mod mapy do IP.Board i to dobry :] ...   14.02.2012 - 16:17
- - heksakosjoiheksekontaheksa   w sumie racja puppy. sam napisałeś że tylko adm...   14.02.2012 - 18:07
- - puppy   CYTAT(heksakosjoiheksekontaheksa @ 14.02.2012...   14.02.2012 - 19:34


Go to the top of the page
Start new topic