|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
Yagami Budzenie Się Szarpnięciem 21.03.2012 - 20:17 set.h zryw miokloniczny 21.03.2012 - 21:14 Deimond to co kolega wyżej lub bezdech, lub płytki sen.
... 21.03.2012 - 21:18 makyo Takie zrywy to raczej przy zasypianiu chyba?:)
Te... 21.03.2012 - 21:42 Yagami U mnie to jakby reakcja na spadanie. Czuję się w... 21.03.2012 - 21:50 Yagami Jestem już w 100% pewny, że to "Zryw Mioklo... 21.03.2012 - 21:53
| |||||||||||||||||||||||