Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Budzenie Się Szarpnięciem, Budzę się czasami jakbym skądś spadł.
Yagami
post 21.03.2012 - 20:17
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 4
Dołączył: 20.03.2012
Nr użytkownika: 8765




Nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział, ale do rzeczy. Raz na jakiś czas (3-4 dni) budzę się takim jakby tikiem nerwowym, mocnym szarpnięciem, jakbym się wystraszył, jakbym skądś spadł. Czy ma to jakikolwiek związek z tematem ? Działo się tak zanim jeszcze zacząłem praktykować OOBE i LD, chociaż przyznam, że żadnego z tych stanów do tej pory nie udało mi się osiągnąć. Nie mam się co dziwić, bo dowiedziałem się o tym pare dni temu.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
set.h
post 21.03.2012 - 21:14
Post #2

instytutnoble.pl
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 783
Dołączył: 28.05.2007
Nr użytkownika: 1224




zryw miokloniczny
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic