Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czy Twoje Dziecko Jest Dzieckiem Indygo?, TEST
silverek84
post 22.07.2007 - 19:30
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Poniższy test opracowała Wendy H. Chapman na podstawie własnych doświadczeń z dziećmi oraz korzystając z informacji i doświadczeń zawartych w książce Lee Caroll i Jana Tobera "The Indigo Children: The New Kids Have Arrived". Więcej informacji na stronie Metagifted.org (w języku angielskim).

Czy twoje dziecko jest dzieckiem indygo?

Aby się tego dowiedzieć, odpowiedz na poniższe pytania:

1. Czy twoje dziecko przyszło na świat przez cesarskie cięcie?

2. Czy czuje się ono tutaj potrzebne?

3. Czy ma ono oczywiste poczucie własnej wartości?

4. Czy wyróżnia się w jakiejś dyscyplinie lub dziedzinie?

5. Czy twoje dziecko odmawia uznania rzeczy za takie, jakie mu są przedstawiane?

6. Czy czekanie na coś jest dla twojego dziecka torturą?

7. Czy twoje dziecko jest zdenerwowane z powodu rytualnych czynności wymagających minimalnej kreatywności? (chodzi np o czynności codzienne)

8. Czy widzi ono lepsze sposoby wykonywania zadań w domu lub w szkole?

9. Czy twoje dziecko jest nonkomformistą?

10. Czy nie przejmuje się drobnymi potknięciami?

11. Czy często się denerwuje, wykonując wyznaczone mu zadania?

12. Czy twoje dziecko ma objawy nadpobudliwości psychoruchowej?

13. Czy jest ono nadzwyczajnie kreatywne?

14. Czy wykazuje ono intuicyjność?

15. Czy twoje dziecko posiada silną empatię w stosunku do innych?

16. Czy wcześnie rozwinęło myślenie abstrakcyjne?

17. Czy jest ono bardzo inteligentne?

18. Czy twoje dziecko jest bardzo utalentowane lub uzdolnione?

19. Czy wygląda ono na marzyciela?

20. Czy twoje dziecko posiada bardzo stare, głębokie, mądrze wyglądające oczy?

21. Czy posiada ono dobrze rozwiniętą inteligencję duchową?



Jeżeli odpowiedź na więcej niż 10 pytań brzmi "TAK", twoje dziecko być może jest dzieckiem indygo. Jeżeli zaś pozytywnych odpowiedzi jest więcej, niż 15 - jest nim na pewno.

Zrób to, jeśli jesteś rodzicem jednej z tych dusz i zostałeś obdarowany cudownym, zdumiewającym darem! Poczuj się wybranym i pomóż dziecku rozwinąć w pełni jego potencjał indygo!

Jestem ciekaw co o tym sądzicie :) Mi oczywiście wyszło że jestem :P
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
bobek_balinek
post 23.07.2007 - 22:09
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 225
Dołączył: 30.04.2007
Skąd: Wielki Zawór Dolny
Nr użytkownika: 1039




Heh, zaraz się okaze że wszyscy my to dzieci Indygo.. XD
Ja też setke zalałem :)
Profile CardPM
+Quote Post
Noobek
post 03.08.2007 - 00:32
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 465
Dołączył: 26.01.2007
Nr użytkownika: 454




JAk robie test dla siebie (dzieci nie mam :P) to nie jestem pewien. Mam 9 odpowiedzi TAK, ale jest kilka pytań, na które nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć (czasem ciężko ocenić samego siebie).

EDIT: Lol, znalazłem w googlach trochę na temat tych dzieci Indygo (bo przyznam się - pierwsze słyszę) i nagle uświadamiam sobie, że... czytam o samym sobie! Czyli gdybym się dogłębniej zastanowił w powyższym teście powinienem znaleźć jeszcze dziesiąte TAK :D
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- silverek84   Czy Twoje Dziecko Jest Dzieckiem Indygo?   22.07.2007 - 19:30
- - jerry1990   100% wyszło ze JESTEM :)   23.07.2007 - 21:30
- - Dv3   Ja za to nie jestem dzieckiem indygo :P nie spełn...   03.08.2007 - 03:56
- - paciorek   16 razy na TAK :) Jestem New Age'owym dzieckie...   03.08.2007 - 08:07
- - Conchita   hehehehe śmieszny ten cały test, szczególnie te...   03.08.2007 - 10:15
|- - silverek84   Świetny filmik Dv3. Wielkie dzięki za niego. Mó...   03.08.2007 - 14:49
|- - Noobek   CYTAT(Conchita @ 03.08.2007 - 11:15)...   03.08.2007 - 14:52
|- - suwak   CYTAT(Conchita @ 03.08.2007 - 11:15)...   06.08.2007 - 08:28
- - Conchita   CYTATrozwój duchowy nie tylko schodzi na dalszy p...   03.08.2007 - 15:09
|- - Noobek   CYTAT(Conchita @ 03.08.2007 - 16:09)...   03.08.2007 - 20:34
- - Conchita   CYTATPowiedzmy, że stosunek ludzi mogoących rozi...   05.08.2007 - 10:13
|- - Noobek   CYTAT(Conchita @ 05.08.2007 - 11:13)...   06.08.2007 - 01:26
- - Noobek   Mam jeszcze takie pytanie. Podobno poczucie, że n...   06.08.2007 - 04:11
- - Conchita   rozczaruję Cię:):): http://portalwiedzy.onet.p...   06.08.2007 - 09:20
|- - suwak   CYTAT(Conchita @ 06.08.2007 - 10:20)...   06.08.2007 - 11:54
- - Conchita   Dziękuję za wyjaśnienia:) Swoją drogą niezby...   06.08.2007 - 13:38
- - nerhaa   heh, pytania są tendencyjne, logicznie niespójne...   08.08.2007 - 14:57
- - mati415   U mnie wiele rzeczy wskazuje na to ze jestem dziec...   08.08.2007 - 18:30
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic