Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czy Twoje Dziecko Jest Dzieckiem Indygo?, TEST
silverek84
post 22.07.2007 - 19:30
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Poniższy test opracowała Wendy H. Chapman na podstawie własnych doświadczeń z dziećmi oraz korzystając z informacji i doświadczeń zawartych w książce Lee Caroll i Jana Tobera "The Indigo Children: The New Kids Have Arrived". Więcej informacji na stronie Metagifted.org (w języku angielskim).

Czy twoje dziecko jest dzieckiem indygo?

Aby się tego dowiedzieć, odpowiedz na poniższe pytania:

1. Czy twoje dziecko przyszło na świat przez cesarskie cięcie?

2. Czy czuje się ono tutaj potrzebne?

3. Czy ma ono oczywiste poczucie własnej wartości?

4. Czy wyróżnia się w jakiejś dyscyplinie lub dziedzinie?

5. Czy twoje dziecko odmawia uznania rzeczy za takie, jakie mu są przedstawiane?

6. Czy czekanie na coś jest dla twojego dziecka torturą?

7. Czy twoje dziecko jest zdenerwowane z powodu rytualnych czynności wymagających minimalnej kreatywności? (chodzi np o czynności codzienne)

8. Czy widzi ono lepsze sposoby wykonywania zadań w domu lub w szkole?

9. Czy twoje dziecko jest nonkomformistą?

10. Czy nie przejmuje się drobnymi potknięciami?

11. Czy często się denerwuje, wykonując wyznaczone mu zadania?

12. Czy twoje dziecko ma objawy nadpobudliwości psychoruchowej?

13. Czy jest ono nadzwyczajnie kreatywne?

14. Czy wykazuje ono intuicyjność?

15. Czy twoje dziecko posiada silną empatię w stosunku do innych?

16. Czy wcześnie rozwinęło myślenie abstrakcyjne?

17. Czy jest ono bardzo inteligentne?

18. Czy twoje dziecko jest bardzo utalentowane lub uzdolnione?

19. Czy wygląda ono na marzyciela?

20. Czy twoje dziecko posiada bardzo stare, głębokie, mądrze wyglądające oczy?

21. Czy posiada ono dobrze rozwiniętą inteligencję duchową?



Jeżeli odpowiedź na więcej niż 10 pytań brzmi "TAK", twoje dziecko być może jest dzieckiem indygo. Jeżeli zaś pozytywnych odpowiedzi jest więcej, niż 15 - jest nim na pewno.

Zrób to, jeśli jesteś rodzicem jednej z tych dusz i zostałeś obdarowany cudownym, zdumiewającym darem! Poczuj się wybranym i pomóż dziecku rozwinąć w pełni jego potencjał indygo!

Jestem ciekaw co o tym sądzicie :) Mi oczywiście wyszło że jestem :P
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Conchita
post 03.08.2007 - 10:15
Post #2

OBE Maniak 36
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 644
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: kosmos
Nr użytkownika: 1221




hehehehe śmieszny ten cały test, szczególnie ten kawałek o cesarskim cięciu czy nadpobudliwości ruchowej...
Z drugiej strony fajnie obserwować, jak mamy z dziećmi z ADHD uszczęśliwiają się myślą o dzieciach indygo, bo to w sumie i dobrze, może będą je lepiej traktować, byle nie wychować na jakiegoś "nadludzia" o wybujałym ego z misją zbawiania świata... Ale co mi do tego...

Nie wiem tylko dlaczego tak nie docenia się normalnie ludzi tylko szuka im się jakiś etykietek (złych i dobrych), no jesteś niezwykły bo jesteś indygo, czy tam z Marsa, czy tam znów upadłym aniołem, czy byłeś Napoleonem w poprzednim wcieleniu..:). Dla mnie każdy człowiek jest niezwykły, bo jest żywą czującą świadomością, co nie zmienia faktu, że niektórych wolę unikać:):):)
Profile CardPM
+Quote Post
silverek84
post 03.08.2007 - 14:49
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Świetny filmik Dv3. Wielkie dzięki za niego. Mógłbym długo tak słuchać tej dziewczynki. Coś fantastycznego. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś filmiki na temat indygo to poproszę. :)
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- silverek84   Czy Twoje Dziecko Jest Dzieckiem Indygo?   22.07.2007 - 19:30
- - jerry1990   100% wyszło ze JESTEM :)   23.07.2007 - 21:30
- - bobek_balinek   Heh, zaraz się okaze że wszyscy my to dzieci Ind...   23.07.2007 - 22:09
|- - Noobek   JAk robie test dla siebie (dzieci nie mam :P) to n...   03.08.2007 - 00:32
- - Dv3   Ja za to nie jestem dzieckiem indygo :P nie spełn...   03.08.2007 - 03:56
- - paciorek   16 razy na TAK :) Jestem New Age'owym dzieckie...   03.08.2007 - 08:07
|- - Noobek   CYTAT(Conchita @ 03.08.2007 - 11:15)...   03.08.2007 - 14:52
|- - suwak   CYTAT(Conchita @ 03.08.2007 - 11:15)...   06.08.2007 - 08:28
- - Conchita   CYTATrozwój duchowy nie tylko schodzi na dalszy p...   03.08.2007 - 15:09
|- - Noobek   CYTAT(Conchita @ 03.08.2007 - 16:09)...   03.08.2007 - 20:34
- - Conchita   CYTATPowiedzmy, że stosunek ludzi mogoących rozi...   05.08.2007 - 10:13
|- - Noobek   CYTAT(Conchita @ 05.08.2007 - 11:13)...   06.08.2007 - 01:26
- - Noobek   Mam jeszcze takie pytanie. Podobno poczucie, że n...   06.08.2007 - 04:11
- - Conchita   rozczaruję Cię:):): http://portalwiedzy.onet.p...   06.08.2007 - 09:20
|- - suwak   CYTAT(Conchita @ 06.08.2007 - 10:20)...   06.08.2007 - 11:54
- - Conchita   Dziękuję za wyjaśnienia:) Swoją drogą niezby...   06.08.2007 - 13:38
- - nerhaa   heh, pytania są tendencyjne, logicznie niespójne...   08.08.2007 - 14:57
- - mati415   U mnie wiele rzeczy wskazuje na to ze jestem dziec...   08.08.2007 - 18:30
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic