Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czy Twoje Dziecko Jest Dzieckiem Indygo?, TEST
silverek84
post 22.07.2007 - 19:30
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Poniższy test opracowała Wendy H. Chapman na podstawie własnych doświadczeń z dziećmi oraz korzystając z informacji i doświadczeń zawartych w książce Lee Caroll i Jana Tobera "The Indigo Children: The New Kids Have Arrived". Więcej informacji na stronie Metagifted.org (w języku angielskim).

Czy twoje dziecko jest dzieckiem indygo?

Aby się tego dowiedzieć, odpowiedz na poniższe pytania:

1. Czy twoje dziecko przyszło na świat przez cesarskie cięcie?

2. Czy czuje się ono tutaj potrzebne?

3. Czy ma ono oczywiste poczucie własnej wartości?

4. Czy wyróżnia się w jakiejś dyscyplinie lub dziedzinie?

5. Czy twoje dziecko odmawia uznania rzeczy za takie, jakie mu są przedstawiane?

6. Czy czekanie na coś jest dla twojego dziecka torturą?

7. Czy twoje dziecko jest zdenerwowane z powodu rytualnych czynności wymagających minimalnej kreatywności? (chodzi np o czynności codzienne)

8. Czy widzi ono lepsze sposoby wykonywania zadań w domu lub w szkole?

9. Czy twoje dziecko jest nonkomformistą?

10. Czy nie przejmuje się drobnymi potknięciami?

11. Czy często się denerwuje, wykonując wyznaczone mu zadania?

12. Czy twoje dziecko ma objawy nadpobudliwości psychoruchowej?

13. Czy jest ono nadzwyczajnie kreatywne?

14. Czy wykazuje ono intuicyjność?

15. Czy twoje dziecko posiada silną empatię w stosunku do innych?

16. Czy wcześnie rozwinęło myślenie abstrakcyjne?

17. Czy jest ono bardzo inteligentne?

18. Czy twoje dziecko jest bardzo utalentowane lub uzdolnione?

19. Czy wygląda ono na marzyciela?

20. Czy twoje dziecko posiada bardzo stare, głębokie, mądrze wyglądające oczy?

21. Czy posiada ono dobrze rozwiniętą inteligencję duchową?



Jeżeli odpowiedź na więcej niż 10 pytań brzmi "TAK", twoje dziecko być może jest dzieckiem indygo. Jeżeli zaś pozytywnych odpowiedzi jest więcej, niż 15 - jest nim na pewno.

Zrób to, jeśli jesteś rodzicem jednej z tych dusz i zostałeś obdarowany cudownym, zdumiewającym darem! Poczuj się wybranym i pomóż dziecku rozwinąć w pełni jego potencjał indygo!

Jestem ciekaw co o tym sądzicie :) Mi oczywiście wyszło że jestem :P
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Conchita
post 03.08.2007 - 15:09
Post #2

OBE Maniak 36
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 644
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: kosmos
Nr użytkownika: 1221




CYTAT
rozwój duchowy nie tylko schodzi na dalszy plan, ale czesto w ogóle sie o num nie myśli...

Tu bym się nie zgodziła - myślę, że to najlepsze czasy jeśli chodzi o rozwój duchowy od czasów starożytności!!! Rozwój stał się powszechny, każdy słyszał o medytacji itp. Świetny czas do inkarnowania!
Dawniej trzeba było się urodzić w Tybecie albo w okolicy jakiegoś mistrza, żeby coś załapać wiedzy - większość żyła w tradycyjnej religijności bez żadnej alternatywy...

Nie ma ludzi zwykłych... nie potrzeba do tego indygo, żeby to zauważyć...
Profile CardPM
+Quote Post
Noobek
post 03.08.2007 - 20:34
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 465
Dołączył: 26.01.2007
Nr użytkownika: 454




CYTAT(Conchita @ 03.08.2007 - 16:09) *
Tu bym się nie zgodziła - myślę, że to najlepsze czasy jeśli chodzi o rozwój duchowy od czasów starożytności!!! Rozwój stał się powszechny, każdy słyszał o medytacji itp. Świetny czas do inkarnowania!
Dawniej trzeba było się urodzić w Tybecie albo w okolicy jakiegoś mistrza, żeby coś załapać wiedzy - większość żyła w tradycyjnej religijności bez żadnej alternatywy...

Ale wtedy ludzie przynajmniej jak ludzie mogli, to chcieli... ja osobiście raczej nie znam wielu osób zainteresowanych tematem rozwoju duchowego poimimo, że wiedze na ten temat maja właściwie na talerzu (www.google.com).

EDIT: Powiedzmy, że stosunek ludzi mogoących roziwjac sie duchowo do rozwijajacych sie duchowo był kiedys wyzszy niż obecnie. Tak to matematycznie ujmę.

EDIT2: Pomyślałem, że dorzucę coś z wikipedii na ten temat:
Dzieci Indygo:
* Wewnętrznie czują tylko prawdę.
* Kierują się w życiu wzniosłymi zasadami.
* Wiedzą, że powinniśmy żyć w równowadze ze sobą i z naszym środowiskiem.
* Wiedzą, że istnieje coś więcej niż to, co widzimy.
* Wierzą, że materia i życie fizyczne są jedynie złudzeniem.
* Wiedzą, że życie składa się z energii, albo żyjącej świadomości.
* Wiedzą, że we Wszechświecie wszystko jest wzajemnie połączone. Czas, przestrzeń, odległość i forma nie są od siebie oddzielone, tak jak to widzimy.
* Czują, że każde istnienie zasługuje na szacunek, uczciwość, miłość i współczucie.
* Rozumieją lepiej życie duchowe niż świat materialny.
* Są przekonane, że rodzaj ludzki powinien dążyć do pokoju, wolności, miłości i wiedzy. Wiedzy o rzeczywistości obiektywnej.
* Rodzą się na tym świecie po to, aby obalić systemy oparte na bezwarunkowej władzy, nie udzielającej racjonalnych i wyczerpujących wyjaśnień i nie dającej możliwości wyboru.
* Mają trudności z dyscypliną i autorytetami.
* Są niezwykle utalentowane (często zdolności paranormalne).
* Często zamyślają się, jak by miały własny świat.
* Mają mądre, głębokie spojrzenie.
* Są rozwinięte duchowo.
* W wyniku braku wiedzy, bardzo często diagnozuje się u nich ADHD.
* Mają godność królewską oraz czują, że zasługują by tu być.
* Uważają, że sposób nauczania w szkole oraz w domu należy zmienić na lepszy.
* Są bardzo wrażliwe.
* Mają silną wolę.
* Mają poczucie humoru.
* Posiadają twórczą wyobraźnię.

Sam (od wczoraj uważam sie za Dziecko Indygo :P) nie do końca zgadzam się ze wsyztkimi postulatami, ale w ogólnym zarysie właśnie tak wygląda moja osoba.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- silverek84   Czy Twoje Dziecko Jest Dzieckiem Indygo?   22.07.2007 - 19:30
- - jerry1990   100% wyszło ze JESTEM :)   23.07.2007 - 21:30
- - bobek_balinek   Heh, zaraz się okaze że wszyscy my to dzieci Ind...   23.07.2007 - 22:09
|- - Noobek   JAk robie test dla siebie (dzieci nie mam :P) to n...   03.08.2007 - 00:32
- - Dv3   Ja za to nie jestem dzieckiem indygo :P nie spełn...   03.08.2007 - 03:56
- - paciorek   16 razy na TAK :) Jestem New Age'owym dzieckie...   03.08.2007 - 08:07
- - Conchita   hehehehe śmieszny ten cały test, szczególnie te...   03.08.2007 - 10:15
|- - silverek84   Świetny filmik Dv3. Wielkie dzięki za niego. Mó...   03.08.2007 - 14:49
|- - Noobek   CYTAT(Conchita @ 03.08.2007 - 11:15)...   03.08.2007 - 14:52
|- - suwak   CYTAT(Conchita @ 03.08.2007 - 11:15)...   06.08.2007 - 08:28
- - Conchita   CYTATPowiedzmy, że stosunek ludzi mogoących rozi...   05.08.2007 - 10:13
|- - Noobek   CYTAT(Conchita @ 05.08.2007 - 11:13)...   06.08.2007 - 01:26
- - Noobek   Mam jeszcze takie pytanie. Podobno poczucie, że n...   06.08.2007 - 04:11
- - Conchita   rozczaruję Cię:):): http://portalwiedzy.onet.p...   06.08.2007 - 09:20
|- - suwak   CYTAT(Conchita @ 06.08.2007 - 10:20)...   06.08.2007 - 11:54
- - Conchita   Dziękuję za wyjaśnienia:) Swoją drogą niezby...   06.08.2007 - 13:38
- - nerhaa   heh, pytania są tendencyjne, logicznie niespójne...   08.08.2007 - 14:57
- - mati415   U mnie wiele rzeczy wskazuje na to ze jestem dziec...   08.08.2007 - 18:30
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic