Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Powrót, Wyjscie, Powrót Wyjscie
Foks
post 05.05.2013 - 11:50
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1043
Dołączył: 13.08.2012
Skąd: Astral full HD
Nr użytkownika: 9073




Witam nad ranem po sobotnim piwkowaniu jakies 7-8 piw w przeciągu paru godzin. Grilowaniu szaszłyków karczków co spowodowało że usnąłem jak dzieciatko niespodziewanie. Wybudziłem się po 6-ciu godzinach miałem pare świadomych snów w których niestety nie potrafiłem zachować 100% kontroli chyba przez piwsko:) wybudziłem się, widziałem pomarańczowy obraz przedstawił mi sie zegar który odliczał czas następnie wyszedłem z ciała i udawałem sie w stronę okna przeniosło mnie na balkon poczym sen się urwał i zpowrotem wróciłem do ciała. Postanowiłem znowu wyjść obudziłem sie w paraliżu, kiedy wyszedłem próbowałem sie dostroić do jakiegos przedmiotu ale znowu wróciłem...Po 4-ech próbach dałem sobie spokój...Gigantyczne wibracje które żucały moim ciałem astralnym dały mi sporo frajdy, tak choćbym był napompowany energią...I co najlepsze 0 kaca, i nawet zjadłem ze smakiem omlet na kiełbaskach 4-ech jajkach i griloiwane banany ;D

Ok...Do czego zmierzam, co robicie w takich sytuacjach kiedy wyjdziecie, lekka mgiełka jest jak bronicie się przed cofką jakie są wasze metody...Może rozrzut mysli jaki jest na kacu sprawił że tak się stało...pozdrawiam!!
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Karamoon
post 06.05.2013 - 21:45
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 102
Dołączył: 11.12.2008
Skąd: Hades
Nr użytkownika: 6470




u mnie klapa z wyjściami, zawsze też 20 sekund, dlatego wolę sny, najlepiej zamówione i niech się kręci fabuła sama, inkubacja snu to jest to. Sory za inne tory.
Profile CardPM
+Quote Post
Foks
post 07.05.2013 - 19:58
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1043
Dołączył: 13.08.2012
Skąd: Astral full HD
Nr użytkownika: 9073




CYTAT(Karamoon @ 06.05.2013 - 22:45) *
u mnie klapa z wyjściami, zawsze też 20 sekund, dlatego wolę sny, najlepiej zamówione i niech się kręci fabuła sama, inkubacja snu to jest to. Sory za inne tory.

Lepiej samemu tworzyć a i wyjścia dzięki temu dą dłuższe:) pomyśl w śnie o lustrze, zabawa z nimi jest kapitalną sprawą na odreagowanie ;-)
Profile CardPM
+Quote Post
diaboliq
post 09.05.2013 - 17:33
Post #4

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 238
Dołączył: 17.12.2011
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 8668




Starajcie się nie pić dużo alkoholu bo to z jednej strony osłabia wibracje a z drugiej zanieczyszcza nasze ciało astralne czyli duszę! Jak mówi Bóg "Alkoholicy, Narkomani i Erotomani nie wejdą do Królestwa Niebieskiego!" Nie piszę tego bo jestem jakoś bardzo religijny samemu zdarza mi się za dużo wypić i dlatego was przestrzegam. Nałogi są dla cieniasów;)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic