CYTAT(Zielarz Gajowy @ 11.05.2013 - 18:01)

Fok rzecz w tym, że to nikt nas nie wpuszcza do Królestwa tylko to my sami siebie tam wpuścimy lub nie. Teoria Boga, który decyduje o tym kogo wpuści lub nie to mit. Tylko jak napisałem od nas samych zależy czy powrócimy do Królestwa, które opuściliśmy chwilowo. Chwilowo to jednak mogą być tysiące wcieleń, ale to dalej tylko rozciągnięta chwila...
Spoko Zielu z jednej strony zgodził bym sie z Tobą bo brzmi to sensownie, znaczy sie tak jak można to usłyszeć z pewnych źródeł...ale jak jest tego nikt nie wie czy jest reinkarnacja, czy jest Królestwo neibieskie, czy rozwali nas na tysiace atomów czy to co nazywamy oobe jest drogą do stwórcy czy my będąc cząstką boskości staniemy się półbogiem bogiem czy kimś jeszcze innym...Wszystko to jest przez nas wyczytane, czy poprostu omówione przez innych którzy sami nie znaja odpowiedzi na więkiszosc pytań;-) Tak czy siak moze i coś w tym jest....
Mroże piwo Calsberg za jedyne 1,99 zł w m1;-)