Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Mega światłość, Dotyk Przyjaciela, Nie czujmy się samotni...
Foks
post 07.06.2013 - 21:58
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1043
Dołączył: 13.08.2012
Skąd: Astral full HD
Nr użytkownika: 9073




Zapierdzielałem jak głupi w pracy aż pot po j...ch mi ciekł. temperatura 30 stopni fest (bardzo) fizyczna praca...Po nocy w pracy nie pomyślałem ani o jakim kolwiek wychodzeniu z ciała ale pospałem 6 h... następnie zająłem sie swoimi sprawami. Godzina 19:30 zmuliło mnie spanie...Kładę się relaksuje od stóp w kierunku głowy. odliczam od 1-10 i od 10-1 skupiając sie na jednym punkcie, już zasypiałem jak postanowiłem się przebudzać, punkt ma bardzo ważną rolę w innych stanach świadomosci lub wyobrażony przedmiot ja preferuję punkt. Przebudzam się dalej kontroluję się na punkcie bez liczenia, dostaje wibracji proszę opiekuna o pomoc i teraz nie wiem czy to ciało astralne sie przesunęło na brzuch czy ja w rzeczywistości naszej tu i teraz. Proszę opiekuna by złapał mnei za ręke poczułem to tak jak by mnie łapał ktoś ,,tu i teraz'' następnie prosiłem o pocałunek, też go poczułem leże tak dalej lekka gęsia skórka faluje wiec mówie dobra wychodzimy dostałem jakby poduszką w twarz i wylądowałem na panelach następnie patrzę w kierunku okien w moim pokoju i wybuchło jasne światło, nie potrafiłem zapanować nad ekscytacją wiec się przebudziłem. Pytam czy ktoś miał podobnie widząc to światło!! i czy eksperymentował z dotykiem podczas wyjscia swych niefizycznych a jednak tak bardzo nam bliskich opiekunów.

Czy podczas przemeczenia organizmu kiedy wszystkie mieśnie was bolą potraficie utrzymać świadomość ??
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Krukos
post 08.06.2013 - 08:18
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 1265
Dołączył: 25.07.2009
Skąd: świat snów
Nr użytkownika: 7269




Niektórzy zasypiają nie osiągając paraliżu, sam miałem to kilka razy, jak byłem zmęczony to przeważnie gwałtownie mi ręka albo noga poleciała do przodu, od razu się obudziłem, wydaje mi się ze takie omany to zaśnięcie jakiejś części mózgu, mimo ze ciało nie jest sparaliżowane
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic