|
szkoda ze wczesniej tego topic nie czytalem. nie mialem czasu, ciagle mam cos wazniejszego i co tu duzo kryc, ciekawszego do zrobienia - a to dlatego, ze obecnie szukam zrodla dochodu, ktore uwolni mnie od przesiadywania w pracy i pozwoli utrzymac rodzine i jednoczesnie zajac sie TYMI sprawami... czy bede dzisiaj na wykladzie? jesli bede to krotko, zeby nasze dzieciaczki nie zepsuly wystepu Darka (dosc halasliwe sa). Do domu tez mamy teraz ciut dalej, bo do Grodziska z przesiadka wiec zanim dojade z maluszkami to noc bedzie...
MAM PYTANIE DO CIEBIE DARKU: SKAD TY BIERZESZ KASE NA TE WSZYSTKIE SPOTKANIA, IMPREZY, DARMOWE SZKOLENIA?????
Jak Ty to robisz? Masz wlasna siec klubow fitness? MTJ Ci podrzuca:)? Masz jakiegos innego sponsora? Pochwal sie i pociesz, ze jest jakas mozliwosc...
trzymcie sie.
mrkriss.
|