Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Mieszkam W Wawie I Co Z Tego?...
krzysztof
post 02.10.2007 - 13:28
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 132
Dołączył: 08.10.2006
Skąd: Skąd pochodzi dusza?
Nr użytkownika: 141




szkoda ze wczesniej tego topic nie czytalem. nie mialem czasu, ciagle mam cos wazniejszego i co tu duzo kryc, ciekawszego do zrobienia - a to dlatego, ze obecnie szukam zrodla dochodu, ktore uwolni mnie od przesiadywania w pracy i pozwoli utrzymac rodzine i jednoczesnie zajac sie TYMI sprawami... czy bede dzisiaj na wykladzie? jesli bede to krotko, zeby nasze dzieciaczki nie zepsuly wystepu Darka (dosc halasliwe sa). Do domu tez mamy teraz ciut dalej, bo do Grodziska z przesiadka wiec zanim dojade z maluszkami to noc bedzie...

MAM PYTANIE DO CIEBIE DARKU: SKAD TY BIERZESZ KASE NA TE WSZYSTKIE SPOTKANIA, IMPREZY, DARMOWE SZKOLENIA?????

Jak Ty to robisz? Masz wlasna siec klubow fitness? MTJ Ci podrzuca:)? Masz jakiegos innego sponsora? Pochwal sie i pociesz, ze jest jakas mozliwosc...

trzymcie sie.

mrkriss.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie


Go to the top of the page
Start new topic