|
Jakie sa sposoby na ladowanie potrzebnej energi do wyjscia? Slyszalem ze mantra jest dobrym sposobem ale czy tylko ? Prosze jezeli ktos wie to niech opisze tu swoje propozycje ;)
Pytam sie bo ostatnio mam problem i wydaje mi sie ze po prostu moje paliwo skonczylo sie a mianowicie od dluzszego czasu nie jestem w stanie osiagnac nawet stanu wibracji nie mowiac juz o samym wyjsciu dodam ze jakis czas temu przychodzilo mi to z latwoscia przy metodzie 4+1 teraz po prostu zasypiam i problem powtarza sie jakis czas...strasznie frustrujacy problem. Wczesniej moglem a teraz nie ? Mysle wiec na tej podstawie ze jest to problem z energia potrzebna na opuszczenie ciala...czy sie myle ?
|