Mozna tu sie klocic czym jest obe , ld , kiedy jest jedno a kiedy drugie. Kto jaka wyznaje religie , ktora jest sluszna a ktora nie. Czy najwazniejsza jest milosc , czy cokolwiek innego. Czy bog to stary siwiec z broda , czy wszystko co sie znajduje. Ale w momencie kiedy przejdziemy na druga strona i staniemy przed samym soba to wszystko nie bedzie wazne , nie istotne.Ulotni sie w niepamiec.
Dlatego po co tracic energie na niepotrzebne przepychanki?
Przynajmniej tak mysle.... :)
http://youtube.com/watch?v=we0mk_J0zyc