|
Siema:) Wczoraj miałem swoje pierwsze wibracje(o ile to były one) możecie mi powiedzieć czy tak one wyglądają? : Po głębokim wpatrywaniu się w ciemność poprosiłem NP o pomoc a w zasadzie byłem już wkurzony, że tak długo każą mi czekać i do nich krzyknąłem. Nagle nie wiem czy serce czy czakra(chociaż nie wiem co to jest) zaczęło mi walić jak oszalałe poczułem zawroty głowy i próbowałem wychodzić po linie, bo słyszałem, że pomaga. Niestety potem wszystko się uspokoiło i potem nie doświadczyłem niczego:( 1. Czy to były wibracje? 2. Jeśli tak to co robić kiedy się je osiągnie? 3. Pytanie na marginesie jakieś ciekawe techniki wychodzenia najprostrze dla początkujących tylko nie 4+1 bo do szkoły nie wstane... Pozdrawiam
|