Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Pierwsze Wibracje? Co Robić?
Mich4l
post 07.11.2007 - 15:38
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 45
Dołączył: 04.11.2007
Skąd: Krk?
Nr użytkownika: 2493




Siema:) Wczoraj miałem swoje pierwsze wibracje(o ile to były one) możecie mi powiedzieć czy tak one wyglądają? : Po głębokim wpatrywaniu się w ciemność poprosiłem NP o pomoc a w zasadzie byłem już wkurzony, że tak długo każą mi czekać i do nich krzyknąłem. Nagle nie wiem czy serce czy czakra(chociaż nie wiem co to jest) zaczęło mi walić jak oszalałe poczułem zawroty głowy i próbowałem wychodzić po linie, bo słyszałem, że pomaga. Niestety potem wszystko się uspokoiło i potem nie doświadczyłem niczego:(
1. Czy to były wibracje?
2. Jeśli tak to co robić kiedy się je osiągnie?
3. Pytanie na marginesie jakieś ciekawe techniki wychodzenia najprostrze dla początkujących tylko nie 4+1 bo do szkoły nie wstane...
Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Mich4l   Pierwsze Wibracje? Co Robić?   07.11.2007 - 15:38
- - parol   szukaj na forum to znajdziesz   07.11.2007 - 15:44
- - Meshu   Fajna odpowiedź mojego przedmówcy... Forum jest ...   07.11.2007 - 16:05
- - Artur_flyer   CYTAT(Mich4l @ 07.11.2007 - 15:38) N...   07.11.2007 - 20:05
- - suwak   Artur :awe: !!!   07.11.2007 - 21:19


Go to the top of the page
Start new topic