LoveParade- był tam ktoś z was?
http://youtube.com/watch?v=rDIxIa3Aig0Kiedyś zrobimy taką imprezkę.
Zobaczcie ludzie się budzą.
Tak wiem, wiem........... muzyka techno i w ogóle. Ja za nią nie przepadam, wolę Rocka. Ale zobaczcie na tych ludzi, oni chcą tylko kochać i dobrze się bawić.
PS. Proszę bardzo zalejcie mnie falą krytyki hehe. Ale musiałem to wrzucić, obejrzałem sobie, zobaczyłem tych ludzi i serce mi się rozpaliło.
Co w tym złego?
Wolność