|
Ktoś kiedyś rzucił hasło "Rebelia" i dzieci podłapały. Co było później każdy wie. Do tej pory w wielu tematach możemy zobaczyć teksty w stylu "szerzmy rebelię", "czas na rebelię" itp.. Zadałem kiedyś pytanie na czacie: Czym dokładnie jest rebelia, jak się przejawia, jakie są przejawy działania w imię rebelii. Niestety satysfakcjonującej odpowiedzi się nie doczekałem. W szukajce po wpisaniu "rebelia" wyskakuje sporo tematów, jednak w żadnym nie ma informacji na temat czym ona jest. Dlatego spragniony wiedzy na temat ostatnio głównego wątku tego forum zwracam się z prośbą do rebeliantów, aby wytłumaczyli mi co oznacza to pojęcie w kontekście OBE.
Prosiłbym nie odpowiadać pustymi hasłami : "Walka z systemem", bo chodzi mi tu o konkrety - jeśli przez rebelię rozumiesz walkę z systemem, to napisz jak z tym systemem walczysz, lub ewentualnie jak taka walka miałaby wyglądać i do czego miałaby prowadzić.
Z góry dziękuje rebeliantą którzy udzielą mi tych informacji ;] .
|