mialem dzisiaj problem. nie chcialem miec dzisiaj obe bo chcialem sie wyspac ale to samo przychodzi. jak nie zwracam na to uwagi to zapadam w nieprzyjemny ld albo i tak wychodze.
jak zrobic zeby nie wyjsc z ciala kiedy jest sie w stanie blisko wyjscia?
dzisiaj jakas postac ze snu chciala mnie wyciagac z ciala i dostalem wibracji. zapraszam do mojego bloga
http://www.oobe.pl/park/blog/flyer/.