|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Posty w temacie
Militar widzenie aury 08.02.2007 - 20:43 SadaM bez problemu :)
Edit: A aurę najlepiej obser... 09.02.2007 - 15:40 Aquarius Przepraszam, a czy ktoś z was widzi jakakolwiek p... 09.02.2007 - 17:28 pieczywo ja na tym od militara nic nie widze, a na tym powy... 09.02.2007 - 17:33 Draq "czy ktoś z państwa widzi jakiekolwiek widm... 09.02.2007 - 18:16 Zingeer Mam pytanie dotyczące tego zdjęcia od Militara. ... 09.02.2007 - 23:57 LightRevan Coś widać na tym zdjęciu.
Nie wiem czy to norm... 10.02.2007 - 00:16![]() Militar CYTAT(LightRevan @ 10.02.2007 - 01:1... 10.02.2007 - 00:20![]() LightRevan CYTAT(Militar @ 10.02.2007 - 00:20) ... 10.02.2007 - 14:52 Zingeer "czy są to jasne kulki albo kulki z jasnym �... 10.02.2007 - 01:04![]() Shala CYTAT(Zingeer @ 10.02.2007 - 02:04) ... 15.02.2007 - 23:54 Karakan CYTAT(Militar @ 10.02.2007 - 00:20) ... 10.02.2007 - 13:27 Militar co to są te 'orbsy' ? dla mnie te kulki t... 10.02.2007 - 13:33 Karakan http://nautilus.org.pl/subcategory.php?subcategori... 10.02.2007 - 13:40![]() Militar CYTAT(Karakan @ 10.02.2007 - 14:40) ... 10.02.2007 - 13:53 Noble ja obstawiam wlasnie tą wersje :) to co widzimy n... 10.02.2007 - 14:57![]() Militar CYTAT(Noble @ 10.02.2007 - 15:57) ja... 10.02.2007 - 15:11![]() Raziel CYTAT(Militar @ 10.02.2007 - 15:11) ... 17.02.2007 - 20:43 Aslan Militar widzisz to i w okularach i bez? Pytam się... 17.02.2007 - 21:47 Militar CYTAT(Aslan @ 17.02.2007 - 22:47) Mi... 17.02.2007 - 21:52
| |||||||||||||