|
Osatatnio (2 miechy temu) naogladałem się strony z makabrycznymi zdjęciami ofiar wypadków tzn. człowiek na pół, wychodzący mózg itp. I przez to boje się nawet próbować mieć OOBE, bo co zamknę oczy to przypominaja mi się te "widoczki". Jak przezwycięzyć ten strach. Ps. Adres strony dla odważnych jest w Googlach pierwsza pozycja w googlach na zapytanie "zdjęcia z wypadków".
|