|
Już kiedyś był taki pomysł ale coś nie doszedł do skutku. Tematu nie mogę znaleźć więc piszę znowu. Wcześniej był ktoś chętny wrzucenia podcastów na youtube, wszyscy co udzielali audycji się zgodzili na to. Nie wiem czemu to zamarło ale można to wykonać. Ja nie mam swego konta i nigdy nic nie wrzucałem na youtube ale napewno ktoś z was mógłby to zrobić. Stworzone by zostało nowe konto na tamtym serwisie razem ze wszystkimi nagraniami. Gdyby ktoś podjął się tego to napewno przyczyniłoby się to do rozpowszechnienia obe. Można będzie również pomysleć o tłumaczeniu na inne języki- angielskim, niemieckim itd. Kto byłby chętny podjęcia się tego ?
|