|
Słuchajcie mam pewien problem. Mam normalny wzrok (nie mam zeza itd.). Od pewnego czasu medytuję i próbuję wejść w OOBE. Gdy zamykam oczy i wpatruję się w ciemność to gdy otwieram oczy to robi mi się ZEZ. Oczy mi zezują gdy się wpatruję w ciemność. Też tak macie? Jak mogę to wyeliminować? To mi bardzo utrudnia wejście w OOBE. Pomóżcie!!!
|