Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> "dotyk Czegoś", jak powyżej
marta1987
post 04.07.2008 - 07:02
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 4
Dołączył: 03.07.2008
Skąd: opolskie
Nr użytkownika: 4736




Nie uwierzycie ale wczoraj caaałą noooc nie spałam i próbowałam wyjść , jedyne czego doświadczyłam to w czasie skupienia się na tym że chce wyjść (relaksu) poczułam na jednej nodze jakby mnie coś dotykało i trzymało .. wiecie jak np dotknie was ktoś obcy i długo czuje się ten dotyk bo jest nie znany i tak aż taki prąd w tym miejscu przechodzi , później tak jakby w miejscu obojczyka poczekałam jeszcze godzine , nic się nie działo , to już odpuściłam sobie i zasnęłam . Czy to dobry znak? ( że się w końcu uda) tez tak mieliście?
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie


Go to the top of the page
Start new topic