Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Ważne Pytania.
Nyanna
post 14.08.2008 - 10:12
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 36
Dołączył: 01.04.2008
Nr użytkownika: 4029




Witam. Dawno nie było mnie na forum, ale postanowiłam znowu napisać. Ostatnio ruszyłam z LD, ale w temacie OOBE nadal stoję w miejscu. Mam pewien dokuczliwy problem. Gdy zaczynam leżeć bez ruchu, to wszystko zaczyna mnie nieznośnie boleć. Ręce, nogi są jakby przygniatane czymś i nie mogę wytrzymać i się ruszam. Jak leżę na plecach to tak się dzieje, a nie mogę uleżeć na boku, nie wiem czemu. Co poradzić? Wiem, że były takie tematy, ale nie znalazłam tam zadowalających odpowiedzi.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie


Go to the top of the page
Start new topic