Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Newbie, Szumy Wibracje?
kamil2592
post 15.08.2008 - 13:40
Post #1

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 1
Dołączył: 15.08.2008
Nr użytkownika: 5061




Czesc
odrazu chce zaznaczyc ze jestem na tym forum dopiero od 10min i to moj pierwszy post;)
Od niedawna zacząłem sie interesowac LD i mocno to trenowac tj. ok 7dni:d
Dzisiaj po poludni postanowilem sie polozyc spac bo wyczytalem ,ze w czasie popoludniowych dzemek szansa uzyskania LD wzrasta kilkukrotnie.
No to polozylem sie i zasnąlem, w pewnym momęcie odzyskalem swiadomosc ale nie we snie tylko tak jakby w pol snie. wyczulem ze mam paraliz przysenny (pierwszy raz w zyciu) co w cale nie bylo mile i postanowile wejsc w sen. Zamiast wejscia w sen poczulem ogromne wibracje i szumy prawie nie do zniesienia. zrozumialem ze to nie sen tylko przedsionek oobe. zwizualizowalem sobie ze wychodze po drabinie, bo czytalem ze jest taka technika. szumy i wibracje wzrastaly z kazdym szczeblem dotego nie moglem prawie oddychac. w pewnym momecie zobaczylem jakas czarno-biala twarz. moje przerazenie bylo tak ogromne ze nie myslalem o niczym innym jak tylko przebudzic sie i w koncu wstac. wreszcie otwarlem oczy i sie obudzilem.
i tu rodzi sie kilka ptytan:
1 czy to byl przedsionek oobe?
2jesli tak to czy bylem blisko?
3czemu po przebudzeniu sie po drzemce wpadlem w ten stan a nie tak jak chcialem czyli wejsc w sen?
z gory dzieki za odpowiedzi i sory za wszystkie bledy ort;)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic