|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Posty w temacie
Mortvert Sugiestia Do Chata + Sonda 14.10.2008 - 18:59 Majster Mi ten styka, nie mam żadnych problemów. Może c... 14.10.2008 - 19:27 Mortvert A moze mam system swiezo po instalacji ? I Kazda p... 14.10.2008 - 19:37 6umerang Ja jednak się zgodzę z Mortwertem - na linuksie ... 14.10.2008 - 20:21![]() kamglow CYTAT(6umerang @ 14.10.2008 - 21:21)... 14.10.2008 - 21:38 Mano A moze po prostu istnieje jakis klient, przez ktor... 15.10.2008 - 06:15 Ketrab Ważne by czat był :AWE: 15.10.2008 - 11:11 6umerang :awe:
Jest coś takiego:
http://partners.paracha... 18.10.2008 - 13:47 Mortvert Znam zrodlo problemu...
Kto zgadnie dostaje 1 000 ... 18.10.2008 - 18:32 kamglow Nie zmieniajcie czata. ZObaczcie na te fotki od Bu... 19.10.2008 - 12:18 Mortvert Bez duszy tos ty, mnie tam gitara..
I Modem to to ... 19.10.2008 - 14:59 Majster CYTAT(Mortvert @ 19.10.2008 - 15:59)... 19.10.2008 - 16:47
| |||||||||||||