Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Conieco O Szyszynce
Majster
post 19.10.2008 - 20:29
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




Witam.

Tak wiem o szyszynce było ale będzie trochę więcej. Niestety filmik umieszczony w innym temacie już nie istnieje więc zapodaje nowy (nie wiem czy to nie to samo bo nie pamietam o czym był tamten filmik).

http://pl.youtube.com/watch?v=jDc_Ym0ImpU&...feature=related

Ciekaw jestem kiedy naukowcy zajmą się tym tak na serio bo to jest cholernie ciekawe. Swoją drogą filmik pokazuję, że tak naprawdę gówno wiemy o nas samych i o różnych stanach świadomości.
Miłego oglądania.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic