|
Witam mam pytanie jak zamienić format FLAC(niestratna kompresja) na MP3 tak by jakość dalej pozostała niezmienna?? chodzi mi o hemi-sync...a jak wiadomo jakość jest tam najważniejsza...macie może jakiś program żeby można było dokonać takiej zmiany bez stratnie??
|