|
Wielokrotnie prosiłem ,żeby mod ,który zamyka dany temat krótko uzasadnił swoją decyzję czy to na zasadzie edycji ostatniego posta , czy krótkim wypowiedzeniu się w kolejnym poście . No ludzie ,chyba nie zamykacie tematów "" bo TAK "", albo dlatego ,że nie lubicie autora . Powtarzam więc swoją prośbę po raz kolejny ,żeby nie zostać zasypanym PW z pytaniami od userów .
sorrow
|