Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Logo Oobe.pl, zapytanie
Bmetbg
post 04.03.2009 - 20:10
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 29
Dołączył: 13.02.2008
Skąd: SERB
Nr użytkownika: 3538




Jak i w temacie tak i w tej części rzecz dotyczyć bedzie loga tej strony... Chciałbym sobie wrzucić logo tej strony na koszulke. Oczywiście nie zrobie tego bez zgody własciwych tu osób. Do kogo mam się zwrócić? Czy jest to możliwe (tak w ogóle).
P.S
Wiem ze temat koszulek, takich czy innych był podejmowany ( ok 2007 r.), ale dotyczył innej kwestii.

Czekam na informacje. Z góry dziekuję
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic